Home » » Tangled - Dubluar në shqip

Tangled - Dubluar në shqip


Flokëgjata Rapunzel ka kaluar tërë jetën e saj në një kullë, por tani që një hajdut i arratisur e ka gjetur atë, ajo është gati për ta zbuluar botën për herë të parë, dhe të kuptojë kush është në të vërtetë Për më shum shiko filmin .
Photo of Milford Sound in New Zealand!

 

 
Support : Your Link | Your Link | Your Link
Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u mundsua nga ab-film.blogspot.com
Proudly powered by Blogger