Home » » Shrek 2 - Dubluar në Shqip

Shrek 2 - Dubluar në Shqip


Prindërit e Princeshës Fiona ftojnë atë dhe Shrekun për darkë për të festuar martesën e saj. Vetëm se nuk e dinin që të porsamartuarit ishin dy përbindësha Për më shum shiko filmin
Photo of Milford Sound in New Zealand!

 
Support : Your Link | Your Link | Your Link
Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u mundsua nga ab-film.blogspot.com
Proudly powered by Blogger