Home » » Princesha Dhe Bretkosa - Dubluar në shqip

Princesha Dhe Bretkosa - Dubluar në shqip


Një përrallë e vendosur në kohën e epokës së xhazit në Nju Orleanis dhe është përqendruar në një grua të re me emrin Tiana dhe puthjen e saj me një princ bretkocë që me doemos dëshiron të bëhet përsëri një njeri Për më shum shiko filmin

Shiko Filmin

Shkarko filmin
Photo of Milford Sound in New Zealand!
 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u mundsua nga ab-film.blogspot.com
Proudly powered by Blogger